Čekáme dvojčátka!

Jste jedním z těch nadšených lidí anebo s hrůzou pohlížejících lidí, když se dozvíte, že čekáte se svou drahou polovičkou dvojčata? Pro někoho je to horor a pro druhé ohromné štěstí a radost. Budoucí tatínkové to většinou snášejí hůř než budoucí maminky samotné, ale neztrácejte hlavu, podpořte svou životní lásku a přemýšlejte nad výhodami, které to má. Až opadne prvotní panika, jistě to bude lepší.

malá dvojčata

Co se říká o dvojčatech, víte to? Jistě znáte z pohádek, bájí či pověstí, že jedno z dvojčat představuje dobro a druhé zlo. Věříte na to také? Tato tvrzení byla sice podložena několika fakty, ale žádné takové se již neuchovalo a zapomnělo se na to. Takže se nebojte, Vaše dítko nebude zlé. Vše je jen o výchově.

Když čekáte dvojčátka, říká se, že je to hned dvojí radost. Jenže máte ze začátku velice hlučnou domácnost, tak se nezapomeňte semknout jako pár a opravdu si pomáhejte navzájem. Uspávání dvojčátek je velmi obtížné. Především v tom smyslu, že když usíná jedno, druhé může začít křičet a probudí svého sourozence raz dva. Pokud si nebudete vědět rady anebo budete potřebovat pomoci – nebojte si o pomoct říct! Nemusíte na to být sami.

dvojčátka - kluci

Při nakupování kočárku se určitě dívejte v tomto případě na kočárek-dvojkombinace Zelenazirafa. Díky tomu nemusíte mít kočárky dva anebo si zařizovat hlídání, když budete chtít jít s dětmi na procházku na směny. Dvojkombinace je úžasná v tom, že jedno miminko máte výše k sobě a druhé níže. Také se dělají kočárky, kde máte miminka vedle sebe. Záleží jen na Vás, co se Vám líbí.

Pohodlí mít dětičky určitě budou. Také se dívejte, zda je v kočárku vhodný prostor na umístění mnohých potřebných věcí, bez kterých se na vycházce neobejdete. Kočárků je opravdu veliké množství, takže si ten správný pro Vás a Vaše děti zcela jistě vyberete. Připravte si především pevné nervy a doufejte, že budete mít klidná a hodná miminka, které nebudou křičet. A pokud zrovna ano, je mnoho variant, jak se s tím poprat. Uvidíte. Nezapomeňte si občas udělat ale i čas sami na sebe.