Nebojte se jít si půjčit

Když má soukromý podnikatel nízké příjmy a logicky i nízké daňové přiznání, nedělá si moc velké iluze, že by mu někde půjčili hromadu peněz. A pokud má dotyčný zkušenosti jenom s bankami, není se mu vlastně ani co divit. Protože jsou to právě banky, jež si kladou takové podmínky, že jim člověk, jenž se právě ocitl v tísni, nedokáže vyhovět, ani kdyby se snažil sebevíc a byl coby člověk nejlepší z nejlepších.
Ovšem neexistují tu jenom banky. U nás máme přece i nebankovní sektor a ten je nejednou docela jiný než ony prve zmíněné finanční instituce. A pokud se tu podnikatel pokusí získat produkt jménem nebankovní hypotéka bez registru, má vše o poznání snazší. A to hned z několika důvodů:

finance

 1. Kromě již zmíněného nevalného daňového přiznání si totiž lze přivést i spoludlužníka, jenž může svým příjmem přispět k atraktivitě žadatele.
 2. Splátky jsou nastavovány tak, aby je žadatel byl se svými příjmy schopen splácet.
 3. Nevadí ani žadatelův nízký věk.
 4. Nevadí ani lecjaký záznam v registrech dlužníků.
 5. Nemusí vadit ani na žadatele uvalené exekuce.
 6. Nepožadují se žádné platby předem.
 7. Jsou tu možné i úroky srovnatelné s těmi bankovními.
 8. Vše se dá vyřídit bez zbytečného papírování.
 9. Prověřování žadatele je eliminováno tím, že se tato půjčka poskytuje proti zástavě nemovitosti. Přičemž lze získat až sedmdesát procent odhadní ceny takové zastavené nemovitosti.
 10. Lhůta splatnosti se může pohybovat od jednoho roku až po dlouhých třicet let.
 11. Ovšem je samozřejmě možné vše kdykoliv předčasně splatit.
 12. Člověk může mít půjčené peníze na účtu i již do čtyřiadvaceti hodin po zaslání všech sjednaných podkladů.

prasátko

Takže stačí vlastně jenom vyplnit jednoduchý online formulář, poslat e-mailem několik fotografií exteriéru a interiéru nemovitosti určené k zástavě a po předschválení stačí už jenom zajet podepsat smlouvu nebo si pozvat zaměstnance dotyčné nebankovní společnosti kvůli podpisu k sobě.
Tak snadné to je. A tudíž se není třeba vůbec vzrušovat tím, že i tady člověku nahlížejí i do registru dlužníků. Byť je tato půjčka podle svého názvu ‚bez registru‘.