Proč některé ženy používají pánské produkty?

Ať už jste muž nebo žena, určitě se Vám už někdy stalo, že jste z nějakého důvodu našli pánský produkt tam, kde by rozhodně být neměl. Věřte tomu nebo ne, nemusí to vždy nutně nečisté úmysly.

Jste-li žena, možná se s následujícími slovy ztotožníte, zakroutíte nad nimi hlavou nebo se taky zamyslíte, a nakonec si řeknete: „Ono to fakt dává smysl.“

žena fénující si vlasy

Jste-li muž, možná Vám následující řádky dopomohou k tomu, abyste konečně pochopili nepochopené a konečně přestanete svou přítelkyni podezřívat z nevěry. Proč si tedy některé ženy libují v mužských produktech?

SAMOTA

„Proč máš v kuchyni pánský svetr? Já myslela, že se z nikým nevídáš?“ zeptala jste se a odpovědí Vám bylo jen ticho? Možná se s někým vídá, a ještě není připravená se o to s kýmkoli podělit. Nebo je důvod opačný. Co když se jen cítí sama? Denně vstává o hodinu dřív, aby byla tím nejhezčím stvořením ve městě a pan dokonalý je stále v nedohlednu. Co dělat, když potřebuje čistě živočišné teplo, na které kamarádka nestačí? Pánský svetr ovoněný parfémem = perfektní iluze pro osamělé chvíle

Někomu se tento důvod může zdát směšný. Někomu dokonce zoufalý. Ale doba, ve které žijeme si klade velké nároky a dokáže být pěkně krutá a nikdo proto nemůže nic namítat.

POCIT MOCI/BEZPEČÍ/KOMFORTU…

Možná patříte mezi ženy, ve kterých vůně sprchového gelu pro muže nebo dotek pánského svetru vyvolá určitý pocit. Můžete být nejistá a když na sebe nanesete třeba jen špetku jeho deodorantu, dodá Vám to potřebnou sebedůvěru.

Nedávno jste se rozešla s přítelem nebo je daleko. Proto si navléknete jeho starý svetr a ono Vás to hned uklidní.

Nebo zkrátka patříte mezi ženy, kterým je z nějakého důvodu v pánské kůži pohodlněji. Pokud je to Váš případ, nemusíte mít obavy. Toto totiž nemusí nutně znamenat, že se cítíte být mužem. Přece existují ženy, které jsou každou buňkou svého těla dáma, milují ladnost svých křivek a svou zranitelnost. Přesto je například pro ně dámské oblečení příliš vyzývavé. Nebo je jejich parfém příliš výrazný. Ony si našly lepší způsob.
cvičící žena

„PRO NĚJ“ ZNAMENÁ VÍC

V posledním bodě se pravděpodobně najde 97 % žen. Kupujeme si pánská holítka, protože ty naše stojí za starou belu, neoholí naprosto nic, a ještě je můžeme po prvním použití rovnou vyhodit. Kupujeme jejich sprchové gely, protože když se vrátíme po úmorném pracovním dni a jsme cítit jako týden staré ponožky, naše výtažky z citrusového květu z nás ten puch zkrátka nedostane. A oblíkáme si jejich trička, protože nechceme vypadat jako cukrová vata s flitry nebo zelený leopard.

Šampóny. Pásky. Boty. Zkrátka všechno v mužské sekci je v nějaké fázi ženského života lepší. Účinnější. Dlouhodobější. A když se dívka nechce spokojit s průměrem, musí si umět poradit.

Tak toto jsou základní důvody, proč mají ženy rády pánské věci. Pokud jste žena a našla jste se zde, neciťte se trapně. Jste-li muž, a právě se smějete, zadržte. Protože článek, proč muži používají ženské produkty by se psal stejně snadno jako tento.