Úniková hra

Už jste se v dnešní době setkali s únikovou hrou? Je to moderní způsob zábavy, kdy musíte zapojit logické myšlení a potrápit své myšlení. Jestli jste ještě o této hře neslyšeli rádi vám ji představíme. Rozhodně hodně lidí zaujme a chtějí si ji vyzkoušet na vlastní kůži.

enigma-441280_960_720

Úniková hra je založena na principu řešení jednotlivých složitých úkolů. Budete muset řešit záhady zmizelých předmětů, luštit jednotlivé hádanky a řešit zapeklité šifry. Budete řešit jeden úkol, který vás povede k druhému a třetímu. Tak dlouho dokud se nedostanete na samotný konec hry. Na hru máte striktně vymezený čas, který vás bude neúprosně tlačit. Jestli nestihnete hru vyřešit, zůstanete v ní uzamčeny. Hry se mohou účastnit dva až pěti členné týmy. Kteří spolu budou skvěle spolupracovat a na všem se v klidu domluví. Nebo si zvolíte tým, u kterého se projeví vzájemný nesoulad. Bude to jen na vás koho si vezmete sebou. Tato hra je určena pro všechny. Rodiny s dětmi, kamarády, firemní akce nebo školní výlety.

Escape game dává jedinečnou příležitost si vyzkoušet únikovou hru. Má na výběr dvě základní hry. Dvojitého agenta a Samaru.

man-4134645_960_720

Hra dvojitý agent se odehrává v období sovětského svazu a KGB. Vše probíhá v konspiračním bytě na rozcestí mezi ulicemi Americká a Ruská. Byt patří tajnému agentovi Georgovi, který s za záhadných okolností ztratil. Před zmizením se s vámi sešel a sdělil vám, že se dostal k nejstřeženějším dokumentům sovětského svazu. Tyto dokumenty jsou uloženy pod krycím jménem “Hvězda”. Váš úkol nebude jednoduchý. Budete muset zjistit, co se stalo tajnému agentovi a kam zmizely tajné dokumenty. Kdyby padly do špatných rukou bude to mít nedozírné následky. Budete mít dostatek času na zajištění dostatečných důkazů k vyřešení záhady? Je tajný agent George tím, za koho ho považují nebo ne? Vyřešíte všechny záhady?