Kanystry na vodu s kohoutem

Mnoho chatařů trápí během celého roku voda, která mnohdy nebývá do chat přivedená. Každý si jí musí dovážet nebo chodit ke vzdálenému zdroji. Ačkoliv se to nezdá, tak právě voda je velkou překážkou v mnoha ohledech. Vodu využijete jak na vaření, tak na umývání, a takovéto množství může být problém. Pokud máte alespoň studnu, kde je užitková voda, tak o koupání není nouze. Ta nemá na zdraví člověka žádný vliv a můžete jí využít nejen na koupání, ale i na splachování nebo zalévání. V případě pitné vody je však potřeba jí obstarat jinde, a to ať už balenou nebo si dovést svojí z domu. Pokud zvolíte druhou možnost, tak se vykašlete na plastové lahve a kupte kanystr na vodu s kohoutkem 30l od convoytruck.cz.

kanystr na vodu

Tento kanystr vám ušetří mnoho práce s nošením nesmyslných plastových lahví a navíc je poměrně skladný. Díky ergonomickému držadlu se pohodlně přenáší a zvedá. Kanystr doma jednoduše naplníte, dáte do automobilu a můžete vyrazit na chatu. Objem 30l je poměrně velký a rozhodně vám bude stačit na pobyt ve dvou. Samozřejmostí je, že se dá kdykoliv doplnit, nebo můžete koupit rovnou dva, ať máte rezervu.

kanystr na vodu

Pro fyzicky slabší jedince, jako jsou důchodci jsou vyráběny i kanystry, které mají menší objem. Koupit je můžete s objemem 20 a 10 litrů. Samozřejmostí je, že jsou levnější a opět je u nich vypouštěcí kohout. Vekou výhodou je, že se dají kanystry stohovat na sebe. Tudíž můžete postavit 30 litrový, na to dát 20 litrový a poté 10 litrový. Díky tomu ušetříte mnoho místa, které je na chatě více než potřeba. Samozřejmostí je, že jsou všechny kanystry zdravotně nezávadné a jsou odolné proti nárazu. Kohoutek je vyrobený z kovu a nemusíte se tak bát, že se po prvním otočení urve. Tyto kanystry jsou velkým pomocníkem chatařů a rozhodně byste ho měli mít na chatě, kde chybí voda. Zaručeně se vyplatí a určitě se na chatě neztratí.