Co vás může potkat při stěhování


Stěhování bychom mohli nazvat životním procesem, kde se plně vyjeví charakter zúčastněných osob. Jaké vlastnosti ve vás může tato činnost probudit, a proč je jistější povolat alespoň na ty nejobtížnější kroky stěhovací firmu levného stěhování v Praze?

Workoholismus – k tomu snadno může dojít, pokud si toho na sebe vezmete příliš, a v relativně velmi krátkém čase chcete všechno stíhat. Nenechte se obalamutit slovy písně Karla Gotta, že „musíte tohle všechno zvládnout bez cizí pomoci“, a že jste přece nějací frajeři, co si poradí se vším. Možná, že poradí, ale za jakou cenu? Víte, že workoholici se mohou snadno stát chorobnými precizními maniaky, kteří sebe vyzdvihují a ostatní považují za neschopné zoufalce?

stěhování nábytku

Beznaděj a deprese – ta vás popadne v okamžiku, kdy je před vámi neřešitelný úkol. Například demontujete kuchyňskou linku, držíte jednou rukou horní skříňku nad dřezem, dochází vám síly a poslední vrut se protáčí, nejde s ním hnout ani tam, ani zpět, a skříňku už tak dlouho neudržíte. Podobných situací vzniká celá řada, nebylo by lepší přece jen pověřit stěhovací firmu, aby kuchyň rozebrala, sestavila ji na novém místě, a to s pojištěním „v zádech“?

stěhování obývacího pokoje

Panická ataka – s tou se potkávají lidé, co řeší všechno na poslední chvíli – ve čtvrtek si vzpomenou, že se přestěhují za víkend, pronajmou si dodávku na dva dny, a v pátek ráno začnou balit věci do krabic. Pak si najednou uvědomí, že to nemohou stihnout.

Agresivita – návaly vzteku zažívá spousta lidí, pokud se dostanou do úzkých, a potřebují si ulevit. Když si ale ulevíte poté, co vám spadne na nohu při přenášení sedmdesátikilová pračka, vykopnutím dvířek pracího bubnu, nebude to asi to pravé ořechové. Rozkopat ve vzteku nábytek, když nejde rozebrat, to už je pořádné zoufalství, ovšem pozor – agresivita se dostavuje hlavně v situacích, kdy je toho na vás moc. A stěhování je jedna z takových situací.