Léčba šokem

Už aby zase přišly další letní kratochvíle. Jste natěšení. Aby taky ne, jsou to přeci jedny z nejhezčích chvil roku. Krásné počasí, přátelé a rodina pospolu, vůně z grilu. K danému času patří vzpruha nejen pomocí chladných nápojů, ale nejlépe i v příjemné vodě. Fakt vychytávka, tahle vlastní „plovárnička“. Žádná společnost cizích lidí, žádná tlačenice, žádný hluk od rodičů pokřikujících na své děti z dek a lehátek. Navíc ta absence veřejných WC a otevírací a zavírací doby! Nicméně majitelé bazénu vědí, že je třeba věnovat mu kvalitní a soustavnou péči. U samotné chemie neplatí čím více, tím lépe. Používání příslušných přípravků má svá pravidla, která je nutné dodržovat.
Děti v bazénu
Za zvláštní kategorii v období péče o bazénovou náplň určitě platí zahájení sezony. Ihned v počátku je nutné „vystrašit“ látky, které tam mít nechceme. Takovými nechtěnými návštěvníky našeho „soukromého koupálka“ jsou veškeré organické nečistoty. Proti nim účinně působí vystrašení, chcete-li šok. Chlor šok se postará o to, aby ve vodě okamžitě došlo k vyšší koncentraci aktivního chloru. Nicméně jeho používání se netýká jen času posezónní úpravy. Situace, kdy do bazénu naskáče polovina rozvětvené rodiny, a Vy si nejste jisti, jestli se strýc Karel v daném týdnu už myl, je dalším „mementem“ pro všechny řádné vodohospodáře.
Bazénová voda
Tuhle událost lze kvalifikovat jako zvýšenou zátěž, a právě pro tyhle případy slouží chlor šok coby pověstné pravé ořechové. V podstatě po celou sezonu ho používáme jako účinný jednorázový nástroj k hubení řas, virů, bakterií či plísní, jež se mohou ve vodě průběžně tvořit po celé léto. Pomocí efektivní řady opravdu účinných přípravků https://www.chlorito.cz/chlor-sok zajistíte v bazénu Vašemu zdraví neškodlivé prostředí. Vynaložená starost za příjemnější okamžiky plné slunce určitě stojí.