Selvintech diskuse vás přesvědčí, že nabídka výhodné brigády platí

Takový brigádník může snadno naletět podvodníkům. Nemálo lidem už se něco podobného stalo. Pokud si tedy hledáte brigádu, abyste vyplnili svou dlouhou chvíli a především si tak vydělali nějakou tu korunu navíc, tak je na místě opatrnost.
vánoční cetka.jpg
Nicméně v dnešní době internetu máme k dispozici také nemálo prostředků, kterými si danou práci můžeme předem ověřit. Jedná se především o různé internetové diskuse, kde se lidé ostatním svěřují se svými názory a zkušenostmi s prací pro konkrétní firmy. Takže pokud jde o nějaký podvod a klam, věřte, že zde na podobnou zmínku jistě narazíte.
A podobné je to i s prací pro firmu Selvintech s.r.o. Ta uchazečům o brigádu pro tuto firmu nabízí až podezřele výhodné podmínky. Vždyť kdo z nás by nechtěl pracovat z domova v maximálně flexibilním režimu. To konkrétně znamená, že můžete pracovat kdykoli chcete, kdekoli chcete a kolik toho uděláte a kolik peněz si za měsíc vyděláte, tak to záleží čistě jen na vás.
To zní už na první pohled nějak podezřele výhodně. Ovšem když si najdete selvintech diskuze, tak zjistíte, jak to s touto prací skutečně je, a že nabídka nikomu nelže.
Jde ovšem o to, že abyste mohli takto pro tuto firmu pracovat, tak musíte mít také jisté předpoklady pro tuto práci. Jedná se o ruční výrobu drobných vánočních dekorací z malých komponent, takže je naprosto nezbytné, abyste byli zruční, aby vás taková manuální práce bavila, abyste byli dostatečně pečliví a trpěliví a také musíte mít smysl pro detail a trpělivost, abyste dokázali tyto výrobky zhotovit. Pakliže tomu tak je, tak vás tato práce bude jistě těšit.
vánoční zvonky.jpg
Celé to probíhá tak, že vám firma oproti vratné kauci pošle veškerý potřebný materiál s návodem, a jakmile výrobky zhotovíte, následně je od vás odkoupí. Nemáte se tedy čeho bát a kolik výrobků zhotovíte a odešlete, tolik peněz si vyděláte. Je to jen na vás.