Jak zařídit bílou ložnici

Proto se často bílá barva používá k zařízení prostředí určeného pro relaxaci a k odpočinku. Jedním z nejlepších výsledků této volby barev je nepochybně bílá ložnice. Bílá barva je snadno kombinovatelná s jinými barvami.

Bílá ložnice s nádechem romantiky a starých časů

Tento styl nabízí prostředí, které je romantické a zároveň rustikální. Pro tento styl jsou vhodné jemné pastelové barvy a dominantní je samozřejmě bílá. Tento styl dává vyniknout i starším repasovaným kouskům nábytku, které dostávají šanci na další využití. Nábytek je často s dekorativním zdobením a jednoduchými liniemi.

bílá ložnice

Bílá ložnice v moderním stylu

Nábytek v této bílé ložnici https://www.skvelydomov.cz/loznice/vynikne tím, že je lakovaný s lesklým nebo matným dokonalým povrchem. Moderní nábytek není zdobný, Jde o hladké plochy s důrazem na jednoduchou údržbu a praktičnost. V moderní ložnici zahrnuje design také koncept optimalizace prostoru. Vhodným výběrem jsou postele s výsuvnými úložnými zásuvkami a modulární skříně, které vám zorganizují prostředí podle vašich potřeb a zajistí maximální pohodlí bydlení.

bílá ložnice1

Bílá ložnice ve skandinávském

Skandinávský styl je založený na jednoduchosti, což se odráží ve volbě přírodních materiálů a jednoduchých kusů nábytku bez zbytečností. Ve skandinávských zemích jsou hodiny slunečního svitu poměrně krátké, proto je zde bílá velmi populární barva, která pomáhá lidem překonávat deprese z nedostatku slunečního svitu. Skandinávský styl se hodí především do místností, kde jsou velká okna.

Odraz severských lesů žije v zařízení, proto je nábytek volený ze dřeva. Evokuje vřelé a příjemné prostředí, díky kterému bude bílá ložnice ideálním místem k úniku z každodenního života. Často se upřednostňuje strohý styl, skříně bez dveří a v některých případech dokonce i jednoduché věšáky na oblečení.

Jaké barvy se mohou přidat?

V bílé ložnici bude logicky převládající bílá, ale to neznamená, že nemůžete vytvořit černobílou nebo jinou kombinaci. Tkaniny, záclony a dekorační prvky mohou mít různé odstíny, pokud nejsou v kontrastu s harmonií místnosti.