Láska přes internet – Ano nebo Ne?

Dnešní doba moderních technologií je jak nebezpečná, tak užitečná. Díky internetu se mohou seznámit lidé, kteří by se jinak jen z těží našli, ale samozřejmě to má i svá úskalí. Když navštívíte seznamku, vložíte si inzerát a vystavíte se na obdiv, musíte počítat s tím, že můžete najít ihned osudovou lásku, ale zároveň to může trvat a budete partnery muset tzv. třídit. O tom, že internet je nebezpečný a nemáme věřit všemu a všem mnoho lidí ví, ale může být internet i nosičem pohádkového a krásného happyendu? Jistě, že může, záleží pouze na vás, na tom, jak dlouho vytrváte, na kterou seznamku půjdete a koho přesně hledáte. Jsou ale i lidé, kteří hledají jen sex a na to je třeba dát si pozor.
milenecký pár
Jak poznat, že dotyčný nechce „jen to jedno“?
Když se budeme bavit všeobecně o všech seznamkách, a že jich je hodně, tak si musíme připomenout fakt, že hodně protějšků hledají pouze sex. Když vy hledáte vztah, lásku, porozumění či toho pana Božského, i tak vám mohou chodit zprávy od lidí, kteří se tváří, že chtějí vztah, ale vlastně vás chtějí jen do postele. Jak je poznat?
·         Už po pár zprávách po vás chtějí fotku, většinou ve spodním prádle nebo nahou.
·         Nebude je dlouho bavit si psát o filmech a hudbě, takže se nasměrují na téma sexu – velmi nenápadně.
·         Chtějí se hned a okamžitě sejít a nechtějí poznat jací jste.
Tyto tři body se ve většině případů opakují stále dokola. Co ale dělat, pokud je člověk na druhé straně monitoru milý, laskavý, nedělá ani jednu ze tří věcí? Není nic jednoduššího než si s ním dát schůzku, třeba je to ten pravý nebo ta pravá.
žena se kouká do PC
Našli jsme se – máme se stydět?
Pokud vám vrtá hlavou, zda se nemáte stydět za to, že jste se našli na seznamce, tak se trápíte zbytečně. Na seznamku dříve nebo později přijde každý z nás, někteří to nikdy nikomu neřeknou, jiní se s tím netají. Na stranu druhou, proč se s tím tajit, když jste se našli, klape vám to nebo snad dokonce se berete. Možná se střetnete s někým, kdo pronese nějakou jízlivou poznámku směrem k vám, zkuste to hodit za hlavu a netrápit se tím – našli jste si lásku, je přeci jedno jak nebo ne?