Menstruace nemusí být nepříjemná

Menstruace není příjemné období, ale holt si každou menstruaci musí ženy přežít. K tomu je potřeba značné množství menstruačních pomůcek. Těmi nejznámějšími jsou vložky a tampony, a své místo si mezi nimi našly i balíčky a houbičky. Každá pomůcka má své pro a proti. V posledních letech se hodně mluví o ekologii, a klasické vložky a tampony rozhodně ekologické a ani ekonomické nejsou. Zkuste si někdy spočítat, kolik tamponů a vložek spotřebujete za jednu menstruaci. Výsledným číslem budete asi překvapená. Celkový počet hygienických pomůcek za jeden rok bude značný a také drahý.

žena drží tampon

Chcete něco ekologičtějšího a levnějšího?
Pak vyzkoušejte například menstruační kalhotky https://myfemini.cz/
. Ty naše jsou vyrobeny z několika druhů velmi savých materiálů, takže se nemusíte bát, že by propustily tekutinu ven. Dokážou pohltit i pach, tudíž jsou zcela bezpečné. Protečení opravdu nehrozí a to ani při pohybu. Kdo by si myslel, že kalhotky budou nevzhledné, asi by byl překvapený, protože naše kalhotky jsou vyráběné v několika střizích – nosit i během menstruace můžete své oblíbené kalhotky s vysokým pasem, případně brazilky nebo tanga, a to navíc i s krajkou.

menstruační tampon

Menstruační kalhotky u nás koupíte za velmi dobrou cenu, a navíc míváme pravidelné výprodeje, díky kterým ušetříte ještě víc peněz. Kalhotky vás dokážou ochránit po celou dobu vaší menstruace. Bojíte se, že koupíte kalhotek málo? Na našem webu najdete pomůcku, díky které kalhotek koupíte dostatek. Jedny vydrží na zhruba 8 hodin běžné menstruace, takže vám stačí jen pár kousků, které jednoduše vyperete a použijete znova. Jsou natolik savé, že nepotřebujete další ochranu, jako jsou vložky a tampony. Žijte i během menstruace bez omezení, a to díky kvalitním kalhotkám, které pojmou veškerou tekutinu po celou dobu menstruace, a to i během nejsilnějších dní.