Pěkný interiér

Když jsme si s přítelem zařizovali naše společné bydlení, které mělo být taky naše první, tak jsem si řekla, že bych to naše první společné bydlení chtěla mít opravdu dokonalé. Protože jsem taková žena, to chce mít všechno dokonalé a všechno ťip ťop, jak se lidově říká. Takže jsem přítele poprosila, jestli by interiér nemohl nechat jenom na mě. Ať si udělá třeba svou půdu a garáž podle sebe, protože tam stejně tráví nejvíce času. To, protože můj přítel je řezbář a taky sochař, takže většinu času, kdy je v práci, a i když není v práci, tak stejně je hlavně ve sklepě a na půdě má taky všelijaké materiály.

A interiérový designér je jistě šikovný.

Takže přítel v tomhle naštěstí vyhověl. Ale bohužel jsem si vůbec nevěděla rady, jak interiéru dělat. Futuristický styl nebo nějaký retro či modernu? Bylo to velmi složité a já neměla žádný skvělý nápad. Chtěla jsem jít opravdu velice zajímavý obývací pokoj a také krásnou kuchyň. A proto, abych se někde nezmýlila, objednala jsem si interiérového designéra. Samozřejmě, že jsem se prvně na interiérového designéra zeptala jeho přítele, jestli s tím souhlasí. Chápu a rozumím tomu, že totiž interiérový designér stojí opravdu více peněz než třeba jenom tak, kdyby si to udělalo sama.

Abstrakce je pěkná.

A kvalitního interiérového designéra jsem taky našla na webové stránce bydesign.cz, kde jsou opravdu skvělí interiéroví designéři, kteří vám vždycky pomůžou. Byla jsem taky velice překvapená a nadšená, když jsem se dozvěděla, že cena interiérového designéra z této webové stránky nebude tak moc vysoká. Taky jsem byla velice spokojená s tím, jak to designér navrhl. A můj obývák je opravdu praktický a nádherný, taky spíše futuristický. A přesně tak, jak to mám ráda. I můj přítel byl naštěstí spokojený, takže jsem ráda, že přítel nechá všechno na mě a že taky souhlasil s tím, že si pořídíme interiérového designéra, protože právě –interiérový designér nám opravdu hodně pomohl. A vám ho taky doporučuji, pokud stále váháte, jak by měl váš interiér vypadat. věřte mi, že na změnu není nikdy pozdě.